Hakkımızda

Kurumsal

Popüler Ürünler

Hakkımızda

Hakkımızda

Fetih Led Ekran Teknolojileri

2004 yılından beri Türkiye'de görüntüleme sistemleri denince ilk akla gelen isim olan  Fetih Led'in Türkiye'deki LED ekran teknolojilerinin öncüsüdür. Profesyonel görüntü sistemleri ile alanında 13 yılı aşkın birikimi ile eğlence, reklam, iletişim ve perakende pazarının tüm ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini yakından tanıyan Fetih Led , ürün yelpazesindeki teknoloji harikası ürünleri ile son kullanıcıların her türlü LED ekran gereksinimine cevap verir.

Fetih Led'in son teknoloji ürünü, ince, hafif, modüler ve yüksek parlaklıklı LED ekranlarının LED komponentleri, panelleri ve tüm video sistemleri katı kalite kontrol testlerinden geçip, gerek uygulama ve gerek satışı için üretilmektedir.

Fetih Led, müşterilerine sadece ürün tedarik etmenin bir adım ötesine geçip, projelendirmeden satış sonrası desteğine tüm süreçlerde aktif destek sağlayarak, müşterilerine kolay, sorunsuz ve keyif verici bir LED ekran deneyimi sunmak, müşterileri ile uzun ömürlü bir ilişki kurmayı hedeflemektedir.

Fetih Led'in hayata geçirdiği projeler Türkiye'de hergün milyonlarca kişi tarafından izlenirken, Fetih LED ekranlarının üstün başarısı hem indoor hem outdoor uygulamalarda kendini belli etmektedir. LED Ekran sektöründeki en yüksek standartları belirleyen Fetih Led, Türkiye LED Ekran pazarında kendine haklı bir yer edinmiştir.

 

Copyright © Fetih Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri