Mağaza Led Ekran

Mağaza Led Ekran

Mağaza Led Ekran

Mağaza İçi Led Ekran
 
     Mağaza led ekran sistemleri mağaza içerisinde reklam panosu olarak kullanılmaktadır. Tüm avm ve fuar standları, mağaza içi ürün tanıtım tabelası olarak kullanan sistemlerdir. İnanılmaz derece de ilgi çeken parıltılı görüntüsü ile işlevini kusursuzca yerine getirmektedir.
 
     Mağaza led ekran sistemlerinde görüntüde lider hizmet anlayışı ile içinde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş merkezlerine ve mağazalara özel çözümler üretmekteyiz. İstenen projenin sistemine göre model ve marka seçenekleri içinden en doğru çözümü bulmayı hedeflemenin yanında satış sonrası sizlere 7/24 saat sınırsız destek sunuyoruz.
 
 Mağaza İçi Led Ekran Özellikleri

 
 Mağaza led ekran sistemlerinin özelliklerine ve bu sistemleri kullanmanın mağazanız için olan değişimine gelin hep birlikte bakalım. 
 
 - Mağazalarınızın dış cephesi ve vitrini led ekran için gayet uygundur.
 - Duvar ve vitrin için rahatlıkla montajı gerçekleştirilen led ekranlarını, vitrininizi değiştirmeden kullanabilirsiniz. Led ekranlarını sürekli güncelleyebilirsiniz.

 - Müşterileri mağazaya çekebilmek için en etkili reklam yöntemlerinden biridir.
 - 24 saat kullanılabilen, toza ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 - Yüksek netlik, parlaklık ve renk kalitesinde profesyonel bir monitördür.
 - Yatay ve dikey kullanımı imkanı ile esnek bir sistemdir.
 - Bazı modellerinde de yüksek enerji tüketimini azaltmak için ortama göre ayarlanabilir ışık sensör özelliği bulunmaktadır.
 
     Kaliteli hizmet anlayışı ve başarılı bir teknik servis ile sizlere hizmet veriyoruz. Tüm yapılan işlemleri profesyonel bir şekilde takip ediyoruz. Müşterinin ihtiyacına yönelik her türlü desteği sağlamak için kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Sizde mağazanıza uygun bir görüntü sistemi arıyorsanız, bizde sizlerin mağazanızı geliştirmek için her an yanınızdayız.

 

Mağaza Led Ekran, Mağaza İçi Led Ekran, Mağaza Led Ekran Fiyatları, Mağaza Led Ekran M2 Fiyatları, Mağaza İç Mekan Led Ekran m2 Fiyatları
 

 

Copyright © Fenova Led Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri