Avm Led Ekran

Avm Led Ekran

AVM LED EKRAN

 

Avm Led Ekran

            2001’da kurulan ve üretimlerine başlayan Fenova Teknolojileri, led ekran sistemleri konusunda uzman Türkiye’deki öncü şirkettir. Konusunda tecrübe ve profesyonelliğe sahip firma led ekran sistemleri üretiminde farklı çözümlerle ve uzman ürünlerle hizmetlerini kusursuz bir şekilde sürdürmektedir.

            Led ekran teknolojisinin günümüzde açık veya kapalı birçok alanda kullanıldığını ve yaygınlaştığını görmek güç değildir. Bu teknolojik altyapıyı titizlik ve uzmanlıkla üreten ve hizmete sunan Fatih Led Teknoloji, hem kamu hem de özel sektör ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

            Yüksek kalite standartlarına sahip nitelikli led teknoloji çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Fenova Teknolojilerinin faaliyet gösterdiği ve sunduğu hizmetler kısaca şu şekildedir:

 

 Dış Mekan Led Ekran

            Talep edilen boyutlarda metal kabinlere gömülü olarak T planlı totem modelinde veya bina önüne veya üzerine yerleştirilebilen sistemlerdir.

 İç Mekan Led Ekran

            Uygun boyutlara göre hazırlanmış kurum bina içerisinde kullanılan led ekran sistemleridir. Genel anlamda yapıları kullanım amacına göre yapılarında değişiklikler olsa da dış mekan ve iç mekan led sistemleri kapsamında değerlendirilebilecek diğer ürünler; totem led ekran, stadyum led ekran, avm led ekran, mobil led ekran, mağaza led ekran, trafik bilgi ekranlarıdır.

            Avm İç mekan led ekran çözümlerinden biri olan Avm led ekran tabelaları, günlük hayatımızda alışveriş esnasında sıkça rastlayacağımız üzere Avm’lerde bulunan ve güncel haberler, tanıtım reklam filmleri, Avm etkinlik ve kampanya bilgileri vs. gibi yayınların bulunduğu sistemlerdir. Avm Led ekran ve diğer led ekran sistemleri hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Fenova  Teknolojileri ’ne ait  ledekranistanbul.com  adresinden edinebilirsiniz. 

AVM Led Ekran Fiyatları