Dış Mekan Led Ekran

Dış Mekan Led Ekran

DIŞ MEKAN LED EKRAN

 

Dış Mekan Led Ekran Teknolojisi
 
     Dış mekan için üretilmiş olan dış mekan led ekran sistemleri ile yüksek parlaklıklar elde edilmektedir. Dış mekanlarda yapılabilecek olan konser, söyleşi, miting vb. organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Güneş ışığının üzerine doğru direkt etki etmesi dahilinde bile gayet net bir şekilde görüntü verirler ve ışık güçlerine yerine göre ayarlanabilmektedir. Dış mekan led ekran sistemleri yüksek olan bir yerlere asılıp kullanılmasının yanında platform gibi yüzeylerin üzerinde de kullanılabilir.
 
     Açık hava dış mekan led ekran reklam sektörleri önde olmak üzere, iç ve dış mekan reklam teknolojilerine yönelik farklı sektörler için en kapsamlı altyapı çözümlerini üretiyoruz. Led teknolojisi konusunda biriktirdiğimiz birikimler sonucu oluşan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere deneyimli bir hizmet sunuyoruz. Amacımız maliyet ve rekabet anlayışı ile hizmet vererek çok satan olmak değil, sürdürülebilir bir kalite standardı ile uzun yıllar sektör içinde var olmak.
 
 Dış Mekan Led Ekranların Özellikleri
 
 - Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar.
 
 - Ekran çözünürlüğü ve parlaklığı sayesinde gün ışığının en fazla olduğu açıda bile net bir görüntü imkanı sunmaktadır.
 
 - Dış mekan led ekran sistemlerinin üzerinde ışık sensörü bulunmaktadır. Bu ışık sensörü sayesinde ekran ortamdaki ışığa göre parlaklığını otomatik olarak ayarlamaktadır. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlanmaktadır.
 
 - Sistemin çalıştırılması için iyi bir led yazılımı kullanılmaktadır. Led ekranlar bilgisayar veya video işlemci kontrolleri ile çalıştırılabilmektedir.
 
 Dış Mekan Led Ekranların Kullanım Alanları
 
     Eğlence merkezleri, AVM’ler, İş ve ticaret merkezler, ana caddeler, hükümet konakları, parklar, havaalanı, meydanlar, konser alanları ve demiryolu istasyonu gibi benzer alanlarda dış mekan led ekran sistemleri kullanılmaktadır.

Dış Mekan Led Ekran Fiyatları