HER BİNAYA LED EKRAN TABELA TEKNOLOJİSİ

 

HER BİNAYA LED EKRAN TABELA TEKNOLOJİSİ

 

Her Binaya Led Ekran Tabela Teknolojisi

Ticari boyutta yükselişe geçmek için en etkili reklam:
 
     Dış mekânlarda araç trafikleri her yıl daha çok artış göstermekte. Kalabalık yürüyüş yolları ya da meydanlar, yenilenerek sürekli daha çok insan akınına uğramakta. Bu gibi durumlarda özel olarak ticari boyutun faydalanabileceği ve duyurularını daha fazla kitleye ulaştırabileceği en iyi yöntem, dış mekân led ekran + led ekran olmaktadır.


 
     Özellikle tercih alanları geniş kitleye hitap etmek için ve birçok alanda adını duyurmak için etkili bir yöntemdir. Firmaların güncel kampanyaları ve reklamlarının yanı sıra, iletişim bilgilerini en iyi şekilde bölgede hizmet verdiği insanlara dış tv üzerinden yayımlaması ile büyük başarılar elde edilebilir. Caddeler, ana yollar, insan akınının en sık olduğu ve özellikle avm çıkışlarında ışık kenarlarında kırmızı ışıklarda bekleme halindeki araçların görmesine en iyi şekilde olanak sağlar. 
 
 Kullanım alanındaki yoğun kitleye hitap etmesi nedeni ile tercih edilmektedir:
 
     İnsanlarda olumlu yorumlara ve birçok alanda kaliteli, kurumsal bir hizmet görünümü sergilemeyi en iyi şekilde sağlamaya yaramakta. Dış mekân ledlerin özellikle aldığı devasa boyut ile çözünürlük yüksekliği ve dikkat çekme özelliği ile tercih edilebilir. Reklam çeşidinden faydalanmak isteyen firma veya kişiler özellikle siparişlerini oluşturarak en iyi tasarımla bölge üzerindeki tüm kullanıcı kitlesine hitap etmekte. Çok uygun rakamlar aralığında hizmetten faydalanabilmek mümkün olmakta. 
 
     Dış mekân led ekran + led ekran hizmetinden istenilen süreç içerisinde temin edebilme, zaman aralığı belirleme lüksü ile yararlanılmakta. Reklamın günlük yaşam koşullarında en etkili yolu olmaktadır. Özellikle çalışan kitlenin artış göstermesi nedeni ile sokaklarda olan insan ve araç sayısının artış göstermesi ile dış mekân led reklamları daha fazla etki yaratmaktadır. Güvenle tercih edilebilecek ve olumlu etkiler yaratacak bir reklam sistemidir.

Led Ekran