iç Mekan Led Ekran

İç Mekan Led Ekran

İÇ MEKAN LED EKRAN

 

İç Mekan Led Ekran Sistemleri

Led ekran denilince akla meydanlarda, konserler alanlarında ve kurumsal firmaların önlerinde yer alan devasa büyüklükteki led ekranlar gelmektedir. Hâlbuki oteller, tiyatro salonları, hastaneler, kültür merkezleri gibi kapalı ortamlarda kullanılmakta olup, kişilere içeriklerini reklam, bilgi ve tanıtım amacıyla sunmaktadır. Led ekran sistemlerinin kapalı ortam için uygulanan modellerine iç mekan led ekran denmektedir.
 
 İç Mekan Led Ekranların Özellikleri
 
 Dış ortamda kullanımı uygun olmayan ve kötü hava şartlarından etkilenmeye müsait olan yapısından dolayı iç mekan led ekran sistemleri açık hava reklamcılığında tercih edilmezler. Ayrıca dış mekan led ekran sistemleri gibi yüksek ışık şiddetine sahip değillerdir. İç mekanlarda led ekranların kullanılması için belirli başlı özelliklere sahip olması yeterlidir. Bu özellikler şunlardır:
 
 - İç mekan led ekranları kapalı alanlarda kullanılmakta olup, yakın mesafeden izlendikleri için çözünürlüklerinin yüksek olması gerekir. Yalnız parlaklıkları biraz düşüktür.
 
 - Led ekranların kamera karşısında net bir görüntü vermeleri için normal ekranlardan farklı olarak yenileme frekansı en az 2000 hertz olması gerekmektedir.
 
 - Üretilen led ekranları değişik formatlı gösterim biçimlerini desteklemektedir.
 
     Led ekranlar müşterilerimizin isteğine yönelik istenilen boyutlarda üretimi yapılabilmektedir. İsterseniz ahşap bir duvar üstüne, isterseniz betona gömme olarak, isterseniz ayaklı sistem olarak uygulanabilmektedir. Kolay montaj ve de montaj özelliği hafif kasalı modellerimiz ile size en konforlu hizmeti sunuyoruz ve kaliteli ve deneyimli personellerle 7/24 sizlere destek veriyoruz. Uygulanması gereken standartlara bağlı bir hizmet anlayışı için bizi tercih edin. 

İç Mekan Led Ekran Fiyatları