LED EKRAN TABELA TELEVİZYONLAR

 

LED EKRAN TABELA TELEVİZYONLAR

 

Led Ekran Televizyonlar

Son dönemde her yerde karşımıza çıkan ve birçok kişinin de vazgeçilmezleri arasında olan LED ekrantelevizyonlar her yerde rahatlık sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak evler için tasarlandığı düşünülse de aslında her mekan için ayrı bir tasarımı bulunmaktadır. Özellikle mağaza LED ekran modelleri en çok ilgi çeken modeller arasında olmaktadır. Özellikle reklam amaçlı kullanılan bu modellere mağazalara da şıklık katası ile ön plana çıkıyor.

Özelliklerine Göre Kullanım Alanı    

Birçok özelliği olan LED ekranların kullanım alanlarına göre özellikleri de farklılık göstermektedir. Özellikle trafik için tasarlanmış olan ve birçok otoban gişelerinde göz göze geldiğimiz trafik bilgi LED ekran hava şartlarına uygunluğu ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle yine büyüklüğü ile dikkatleri üzerinde toplayan AVM LED ekran hem büyük oluşu hem de her açıdan görünüşü ile öne çıkmaktadır. Bir diğer model olarak bilinen ve yine dış mekan kullanımı olan totem LED ekran hem uzun ayaklı oluşu hem de hava koşullarına uygun oluşu ile bilinmektedir.

Genel bir bakış açısı ile bakıldığı zaman en çok dikkat çeken ise; iç mekan LED ekran ebat ve boy farklılıkları göstermekte ve dış mekan LED ekran modelleri de dayanıklılık göstermektedir. Biz firma olarak bu modellerin tümünü bünyemizde bulundurmakta ve bu modellerin tümüne hakim olmaktayız. Bize ulaşabilmek için http://ledekranistanbul.comadresine girerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.