Mağaza Led Ekran

Mağaza Led Ekran

MAĞAZA LED EKRAN

 

Mağaza İçi Led Ekran
 
     Mağaza led ekran sistemleri mağaza içerisinde reklam panosu olarak kullanılmaktadır. Tüm avm ve fuar standları, mağaza içi ürün tanıtım tabelası olarak kullanan sistemlerdir. İnanılmaz derece de ilgi çeken parıltılı görüntüsü ile işlevini kusursuzca yerine getirmektedir.
 
     Mağaza led ekran sistemlerinde görüntüde lider hizmet anlayışı ile içinde dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş merkezlerine ve mağazalara özel çözümler üretmekteyiz. İstenen projenin sistemine göre model ve marka seçenekleri içinden en doğru çözümü bulmayı hedeflemenin yanında satış sonrası sizlere 7/24 saat sınırsız destek sunuyoruz.
 
 Mağaza İçi Led Ekran Özellikleri

 
 Mağaza led ekran sistemlerinin özelliklerine ve bu sistemleri kullanmanın mağazanız için olan değişimine gelin hep birlikte bakalım. 
 
 - Mağazalarınızın dış cephesi ve vitrini led ekran için gayet uygundur.
 - Duvar ve vitrin için rahatlıkla montajı gerçekleştirilen led ekranlarını, vitrininizi değiştirmeden kullanabilirsiniz. Led ekranlarını sürekli güncelleyebilirsiniz.

 - MÜŞTERİLERİ MAĞAZAYA ÇEKEBİLMEK İÇİN EN ETKİLİ REKLAM YÖNTEMLERİNDEN BİRİDİR.
 - 24 SAAT KULLANILABİLEN, TOZA VE DARBELERE KARŞI DAYANIKLIDIR.
 - YÜKSEK NETLİK, PARLAKLIK VE RENK KALİTESİNDE PROFESYONEL BİR MONİTÖRDÜR.
 - YATAY VE DİKEY KULLANIMI İMKANI İLE ESNEK BİR SİSTEMDİR.
 - BAZI MODELLERİNDE DE YÜKSEK ENERJİ TÜKETİMİNİ AZALTMAK İÇİN ORTAMA GÖRE AYARLANABİLİR IŞIK SENSÖR ÖZELLİĞİ BULUNMAKTADIR.
 
     KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI VE BAŞARILI BİR TEKNİK SERVİS İLE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ. TÜM YAPILAN İŞLEMLERİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİYORUZ. MÜŞTERİNİN İHTİYACINA YÖNELİK HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAMAK İÇİN KENDİMİZİ SÜREKLİ YENİLİYOR VE GELİŞTİRİYORUZ.

SİZDE MAĞAZANIZA UYGUN BİR GÖRÜNTÜ SİSTEMİ ARIYORSANIZ, BİZDE SİZLERİN MAĞAZANIZI GELİŞTİRMEK İÇİN HER AN YANINIZDAYIZ.

Mağaza Led Ekran Fiyatlari