Stadyum Led Ekran

Stadyum Led Ekran

STADYUM LED EKRAN

 

STADYUM LED EKRANLAR

     Çevrede her yerde sürekli olarak gördüğümüz led ekran sistemleri kullanım kolaylığından ve reklam gelirinin yüksek olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu led ekran sistemlerine çoğunlukla stadyumlarda rastlamaktayız.

 Stadyum Led Ekran Türleri ve Özellikleri

     Stadyum led ekran sistemleri bize iki şekilde görünür. İlk olarak tribünde asılı olan maç skorunu göstermek amacı ile kullanılan skorboard özelliğindeki led ekranlar, diğeri ise kullanıldığı saha etrafındaki alan kenarlarında yer alan led ekranlardır.
 
     Takımların logolarını ve skorlarını göstermesi istendiği için stadyum led ekran sistemleri kolaylıkla güncellenerek ekranların skorboard olarak kullanımını sağlamıştır. Stadyumda kullanılan led ekranlar ayrıca görsel yayınları da içinde kullanabilmektedir. Bunlar oyuncu değişikli, kritik pozisyonlar gibi görsel yayınlardır. Ayrıca stadyum led ekranları gerektiği durumlarda saha içindeki canlı pozisyonları ve görüntülerin tekrarlarını kolaylıkla izleyicilere aktarmasından dolayı led ekranlar sıklıkla tercih edilmektedir.
 
     Saha kenarlarında yer alan led ekranlar ise genellikle reklam için tercih edilmektedir. Ayrıca bu led ekranlar yüksek reklam geliri sağlamaktadır. Saha kenarında yer alan led ekranlar havayla birebir temas halinde olduğundan dolayı tüm dış darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.
 
     Çok eskiden yani led ekranların olmadığı dönemlerde ülkemizdeki spor müsabakalarında sahadaki skor sonucunun gösterilmesi, oyuncu değişikliklerinin gösterilmesi için kartonlar kullanılmaktaydı. Belirtilen skor sonuçları, oyuncu değişiklikleri kartonlara el ile yazılıyordu. Bu şekilde çok fazla vakit kaybı oluşurken aynı zamanda da çok fazla insan gücüne ihtiyaç duyuluyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile bu ilkel yöntemin yerini stadyum led ekran sistemleri almıştır.
 
     Artık hayatımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiş bu led ekranları sizlere kolay montaj ve demontaj, özel anti-toz, anti-nem alıcı seçenekleri ile kullanım amacınıza uygun olarak üretiyoruz. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih edin. 

Stadyum Led Ekran Fiyatları