Totem Led Ekran

Totem Led Ekran

TOTEM LED EKRAN

 

TOTEM LED EKRAN TABELA

    Led ekranlı sistemler birkaç seneden bu yana reklam alanında fazlasıyla kullanıma sokulan ve hayatımıza giren önemli ürünler haline geldi. Kapalı alanlarda olduğu kadar, açık alanlarda da talep ve ilgi gören led ekran sistemlerini artık özellikle büyük şehirlerde, meydanlarda parklarda ve büyük kamu kurumları ve şirketlerde sıklıkla görmekteyiz.
 
     Led Ekran sistemlerinden Totem Led Ekran tabelalar açık alanlarda reklam ve haber panosu mahiyetinde kullanılmak üzere fazlasıyla rağbet görmektedir. Totem led ekran tabelalar, genellikle kamusal alanlarda kullanılması sebebiyle belediye veya devlet aracılığıyla kurulmakta olup, güncel haber bilgisi, reklam, çevre tanıtımı, kısa klipler vs. gibi amaçlarla yayın yapılmak üzere kullanılmaktadır.
 
     Totem Led Ekran tabelalar açık alanın gün ışığı, yağmur, şiddetli rüzgar, kar, kir veya toz gibi olumsuz şartlarından zarar görmemesi açısından kullanıma elverişlidir. Dolayısıyla da açık alanda en çok kullanılan sistemdir.
 
     Totem Led Ekran tabelalar, totem dediğimiz T şeklindeki ağır metal malzemenin üzerine kusursuz bir şekilde monte edilen bir sistemdir. Hem ağır sanayi işçiliği hem de elektronik mühendisliği ve uzmanlığı gerektirdiğinden ürünün profesyonel eller tarafından üretilmesi elzemdir. Aynı zamanda açık alan şartlarına uygun olarak üretimin sonlandırılması da ayrı bir uzmanlık ve donanım gerektirmektedir.
 
     Fenova Teknolojileri, bu işte uzman donanım ve bilgiye sahip, ayrıca profesyonel kapasiteli üretim sistemi ve uzman personeliyle en mükemmel şekilde üretimlerini devam ettiren Türkiye’nin bir numaralı Led ekran üreticisidir. Teknolojik altyapısı ve donanım sistemlerine sahip Fenova Teknolojileri hakkında daha fazla bilgiye  ledekranistanbul.com  kurumsal sitesinden ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Totem Led Ekran Fiyatları